ÇEMEN OTU


Bol miktarda östorojen içeren çemenotunun tozuyla göğüslerinize masaj yapın. Bir Kaç  hafta sonra gözlerinize inanamayacaksınız.

Birçok Kadının rüyalarını büyük göğüsler süslüyor. Dr. James Duke pegasus yayınlarından çıkan Yeşil Eczane adlı kitabında hiçbirzaman göğüs büyütmeden yana olmadığını söylüyor. Eğer gazete okuyorsanız slikonlar hakında biröok tartışma olduğunu biliyor olmalısınız.

Birçok kadın ve bilim insanı slikonların tehlikeli olduğunu savunurken bunların karşıtını savunan insanlar slikonun ciddi bir risk içermediğini savunmaktadırlar.

Deneyen Kadınlar Şaşkın

Dr. Duke bu konuda yazdığı makaleyi ve sonuçlarını şöyle anlatıyor. ” Yazımda Çemen otunun diyabet hastalarının kan şekerini konturol altında tuttuğunu ve kadınların göğüslerinin büyümesine neden olduğunu gösteren bir bir araştırmayı özetlemiştim. Yazının yayınlanmasından 1 süre sonra ulusal herbalistler toplantısına davet edildim. havaalanında karşılaştığım bir bayan bana şu hikayeyi anlattı : O ve arkadaşları birkaç ay önce bitkisel gıdalar festivalinde tatlarına bakmak için bir çok filiz satın almış. Tohumlarından 1 taneside çemen otuymuşç Kadınlardan birinin yediği birkaç porsiyon çemen otundan sonra göğüslerinin daha büyük göründüğünü farketmiş. Guruptaki arkadaşlarından bir tanesi benim yazdığım makaleyi eline tutuşturuncaya kadar da birşey anlamamış.



Bu kategoride henüz ürün Yok.