SAFRADA TAŞ ÇAMUR

safra taşı kumu çamuru için özel bir terkibimiz var.tamamen doğal en geç 6 seansta sorununuzu bitirecek bir terkip,evinizde bazı eklemeler yapılarak tam bir kür halini alıyor.

izleyeceğimiz yol..safra için özel yağ karışımı  ndan   4 yemek kaşığı 750 ml suyla karıştırılıp dolaba konacak bu birincisi

2ncisi 125 ml saf zeytin yağı 170 ml içi pembe greyfurt yada limon suyu karıştır dolaba bırak.....

Hazırlanış ve Uygulanış: 

Saat 14:00 : 
Bu saatten itibaren hiç bir şey yenilmeyecek ve içilmeyecek, aksi taktirde kusma veya mide bulantısı gibi kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Şimdiden 750ml suyu ve 4 kaşık safra taşı yağını karıştırabilirsiniz.Bu karışımı buzdolabına yerleştirin, soğuk hali içilmesini kolaylaştırır.(tadı biraz buruktur) 


Saat 18:00 :
 Önceden hazırladığınız su ve safra yağı  karışımının dörtte birini (1/4) için, yaklasık 185ml ediyor. 

Saat 20:00 : 
Yine önceden hazırladığınız su ve safra yağı karışımının dörtte birini (1/4) için, yaklasık 185ml ediyor. Yavaş yavaş ishallik başlar,endişelenmeyin bu normaldir, zaten amaç bu. 

Saat 21:45 :
 125ml zeytinyağı ve 170ml taze sıkılmış pembe greyfurt (limon suyunu) iyice karıştırın. Artık yatmaya hazırlanın, bu karışımı içtiğinizde artık yataktan çıkmıyacaksınız. 

Saat 22:00 : 
Yatağınızın başında ayakta durun ve hazırladığınız zeytinyağı ve greyfurt( limon suyu) karışımını iyice çalkalayın ve için. Tümünü birden içemezseniz yavaş yavaş için. İçtikten hemen sonra yatağa geçin ve sağ tarafınıza dönerek uzanın (yani karaciğer ve safra kesesi bölgesinde bir baskı olur). Bu pozisyonda yakalşık 30 dakika durmanız gerekiyor ve sonra isterseniz normal bir şekilde yatabirlirsiniz. Yarım saat geçtikten sonra bir mecburiyetiniz yok ise kalkmayınız, çünkü mideniz bulanır ve kusabirlirsiniz, yatmanız hemen hemen şart diyebilirim. Tabi unutmayınız'ki ishal olacaksınız, bu sizi uyandırabilir. 

Evvelsi sabah:
 

Saat 6:00 : 
Yine önceden hazırladığınız su ve safra yağı karışımının dörtte birini (1/4) için, yaklasık 185ml ediyor. İsterseniz gidip geri yatabilirsiniz. 

Saat 8:00 :
 Yine önceden hazırladığınız su ve safra yağı karışımının dörtte birini (1/4) için, yaklasık 185ml ediyor.Bu sonuncu. İsterseniz gidip geri yatabilirsiniz. 

Saat 10:00 :
 Yavaş yavaş normal şekilde yemek yemeye başlayabilirsiniz. Kür sona erdi. 

Not:
 
Sabah kalktığınızda ishal olacaksınız, bu normal bir durum. İshallik sırasında taşların düstüğünü göreceksiniz,.tavsiyem taş düşürdüğünüzü kontrol edin.eğer düşmediyse devam edin küre ...dışkının rengi bo konuda bizi bilgilendirir

Bu kürü 15 gün sonunda tekrarlayın, safra kesesini tamamen temizlemek için yaklaşık 5 yda 6 kür lazım. Zaten  yılda 5 yada en fazla 6 kürden fazlaya gerek yok zaten yapılması da doğru değil.

 

SAFRA YAĞI TERKİBİ BİR ŞİŞE150 ML 100 TL DİR KARGO Hariç.....allahınizniyle garantili çözümdür


Bu kategoride henüz ürün Yok.